De kwaliteit:

Alle ADLER-producten worden onderworpen aan de hoogste kwaliteitsnormen. We bepalen zelf onze maatstaven en leggen daarbij de lat erg hoog!

Verwerking

Las-, schroef- en verbindingsdelen van ADLER houden het extreem lang! Overal waar het nodig is beschermen wij de belangrijkste componenten door een bijkomende KTL-coating & poedercoating. Zo is “alles gelakt” – ook na vele jaren!

Ideeën

Ook de kwaliteit van de ideeën is beslissend. Wij onderzoeken wat in de praktijk echt nodig is en ontwikkelen het. Daarbij denken wij “modulair”. Zo kunt u onze ontwikkelingen flexibel combineren en aan uw individuele eisen aanpassen.

Technische beschikbaarheid

Wij denken al ver vooruit! Daardoor zijn onze machines zelfs tegen extreme omstandigheden bestand. Wij testen alles nauwgezet en zelfs wanneer alles perfect werkt, wordt continu verder geoptimaliseerd.

Service

Aan “service-kwaliteit” willen wij geen woorden vuil maken. Dit is bij ons vanzelfsprekend – u zult het beleven.

ADLER Arbeitsmaschinen -

Jeroen Withag

Accountmanager BeNeLux

De veelzijdige Tukker – voor de internationale betrekkingen.

+31 (0) 62 47 64 353
j.withag@adler-arbeitsmaschinen.nl

Thomas Schmiemann   +49 (0) 2573 97999-10 t.schmiemann@adler-arbeitsmaschinen.de

Thomas Schmiemann

Directie

De strateeg – beschikt over gedetailleerde product en marktkennis.

+49 (0) 2573 97999-10
t.schmiemann@adler-arbeitsmaschinen.de

ADLER Arbeitsmaschinen -

Rainer Hackenfort

Directie

De laterale denker – organiseert als ervaren bankmedewerker de commerciële afdeling.

+49 (0) 2573 97999-20
r.hackenfort@adler-arbeitsmaschinen.de

ADLER Arbeitsmaschinen -  Markus Reckels  +49 (0) 2573 97999-30 m.reckels@adler-arbeitsmaschinen.de

Markus Reckels

Techniek

De ingenieur – wordt voor zijn hoogwaardige
en betrouwbare werk op waarde gewaardeerd.

+49 (0) 2573 97999-30
m.reckels@adler-arbeitsmaschinen.de

Tobias Hackenfort Tobias Hackenfort	  Der Alleskönner – mit bester Erfahrung in den Bereichen Einkauf, Vertrieb und Konstruktion.  +49 (0) 2573 97999-25 t.hackenfort@adler-arbeitsmaschinen.de

Tobias Hackenfort

Verkoop

De alleskunner – met uitstekende ervaring en kennis in inkoop, verkoop en machinebouw.

+49 (0) 2573 97999-25
t.hackenfort@adler-arbeitsmaschinen.de

ADLER Arbeitsmaschinen - Stefan Ostendorf  Der Flexible – Im Innen- und Außendienst zeigt er seine Stärke.  +49 (0) 2573 97999-22 s.ostendorf@adler-arbeitsmaschinen.de

Stefan Ostendorf

Verkoop

De harde werker – wordt voor zijn snelle afwikkeling in verkoop gewaardeerd

+49 (0) 2573 97999-0
s.ostendorf@adler-arbeitsmaschinen.de

Hendrik Fisch.

Hendrik Fisch

Verkoop

De harde werker – wordt voor zijn snelle afwikkeling in verkoop gewaardeerd

+49 (0) 2573 97999-23
h.fisch@adler-arbeitsmaschinen.de

 

 

Peter Richters  Der Wildkrautspezialist – entwickelt Maschinen zur effektiven Wildkrautbekämpfung.  +49 (0) 2573 97999-15 p.richters@adler-arbeitsmaschinen.de

Peter Richters

Techniek

De onkruidspecialist – ontwikkelt machines voor effectief onkruid bestrijden.

+49 (0) 2573 97999-15
p.richters@adler-arbeitsmaschinen.de

Achim Weinkauf Achim Weinkauf	  Der Teilebeschaffer – versorgt Sie schnell und unkompliziert mit Ersatzteilen.  +49 (0) 2573 97999-19 a.weinkauf@adler-arbeitsmaschinen.de

Achim Weinkauf

Magazijn

De onderdelen man – bezorgt u snel en ongecompliceerd
de onderdelen.

+49 (0) 2573 97999-19
a.weinkauf@adler-arbeitsmaschinen.de

Klaus Iker Klaus Iker  Der Organisator – als Produktionsleiter sorgt er für einen reibungslosen Ablauf.  +49 (0) 2573 97999-21 k.iker@adler-arbeitsmaschinen.de

Klaus Iker

Productiemanager

De organisator – zorgt als productiechef er voor dat alles gladjes verloopt.

+49 (0) 2573 97999-21
k.iker@adler-arbeitsmaschinen.de