ADLER Rijwerken F-Serie van ADLER Arbeitsmaschinen.
Start » ADLER-Rijwerken F-Serie

Wij hebben wat

tegen vastgereden situaties!

Overal daar, waar de druk van de wielen de ondergrond teveel verdichten of beschadigen kunnen, zijn de robuuste en hoogwaardige ADLER- Rubertracks een ideale oplossing. Zij zorgen voor een stabiele en een manoeuvreer vriendelijk situatie in alle omstandigheden. Of het nu is voor een boorwagen, schaarlift, kraan of een oogstmachine: De telescopeerbare ADLER Rijwerken maken uw machine tot een flexibele Off-Roader.

Rijwerken van de F-serie van ADLER Arbeitsmaschinen dragen lasten van 1,7t tot 4,5t.
Rijwerken van de F-serie van ADLER Arbeitsmaschinen dragen lasten van 1,7t tot 4,5t.
Rijwerken F series van ADLER Arbeitsmaschinen zijn hydraulisch telescopisch.
Rijwerken F series van ADLER Arbeitsmaschinen zijn hydraulisch telescopisch.
ADLER B25-boorinstallatie op ADLER F-serie Rijwerken van ADLER Arbeitsmaschinen.
ADLER B25-boorinstallatie op ADLER F-serie Rijwerken van ADLER Arbeitsmaschinen.
Rijwerken F-serie van ADLER Arbeitsmaschinen, hydraulisch aangedreven via externe voeding.
Rijwerken F-serie van ADLER Arbeitsmaschinen, hydraulisch aangedreven via externe voeding.
ADLER-Rijwerken F-Serie van ADLER Arbeitsmaschinen
ADLER-Rijwerken F-Serie van ADLER Arbeitsmaschinen
ADLER-Rijwerken F-Serie van ADLER Arbeitsmaschinen
ADLER F-Serie rijwerken.
Kwaliteitsmotoren leveren een goed koppel voor de F-serie rijwerken van ADLER Arbeitsmaschinen.
Kwaliteitsmotoren leveren een goed koppel voor de F-serie rijwerken van ADLER Arbeitsmaschinen.
ADLER F-Serie Rijwerken bieden vele bevestigingspunten die u naar wens kunt gebruiken.
De Rijwerken van de ADLER F-reeks bieden tal van bevestigingspunten die u naargelang uw specifieke behoeften kunt gebruiken.
ADLER-Rijwerken F-Serie van ADLER Arbeitsmaschinen
ADLER F-Serie rijwerken.

Voordelen

  • Geschikt voor industrie, landbouw en bouwmachines
  • Rijwerken star of hydraulisch uitschuifbaar
  • Extreme robuuste constructie
  • Twee rijsnelheden (optie)
  • Standaard met vier sjorogen
  • Klant specifieke veranderingen op wens mogelijk

Downloads

Broschüre Raupenfahrwerk F-Serie
Size: 0.8 MB

Technische specificaties

ADLER Rijwerken F-SerieF 17F25F30F35F45
Draagvermogen incl. rijwerkkg1.7002.5003.0003.5004.500
Draagvermogen excl. rijwerkkg1.3802.1102.5702.7803.660
Gewichtkg320390430720840
Lengtemm1.3441.4461.6991.7281.903
Breedte min.mm7257757808351.000
Breedte max.mm1.1251.1751.1801.2351.400
Hoogtemm336336336418418
Rijsnelheidkm/h2,92,9/5,22,9/5,22,9/5,22,9/5,2
Max.olie volume per motorl/min2020203535
Max. draaimoment per motorNm1.4431.6071.6073.317/1.8643.317/1.864
Max. oliedrukbar200200200200200

ADLER-Rijwerken F-Serie

Informatie aanvragen

Bent u geïnteresseerd in dit product? Vul het formulier in, zodat wij of onze verkooppartners u meer informatie kunnen sturen!





    Als u uw telefoonnummer opgeeft, kunnen we uw verzoek sneller verwerken als we vragen hebben.



    Vul a.u.b. uw adresgegevens in, zodat wij een dealer bij u in de buurt kunnen vinden.



    Vul a.u.b. uw adresgegevens in, zodat wij een dealer bij u in de buurt kunnen vinden.



    Vul a.u.b. uw adresgegevens in, zodat wij een dealer bij u in de buurt kunnen vinden.



    Voer uw land in als u zich buiten Duitsland bevindt.



    Vul hier het woord "Geel" in (zonder aanhalingstekens) om ons te beschermen tegen spam.


    Ga akkoord met de opslag van de gegevens om het formulier te kunnen verzenden.

    Meer Producten

    • ADLER SmartBox

      Draadloze afstandsbediening vanaf je smartphone met de ADLER SmartBox.
    • Boorwagen B 50

      Boormachine B-50 van ADLER Arbeitsmaschinen.
    • ADLER-PowerPack

      ADLER PowerPack – meer kracht voor veegmachines.
    j.withag@adler-arbeitsmaschinen.nl
    +31(0)6 247 64 353