ADLER blokbezem SB-Serie
  1. Startpagina » 
  2. Produkte » 
  3. Kehrmaschinen, Kehrschaufeln » 
  4. SB-Serie

Afval wordt krachtig weggeschoven!

Blokbezem ADLER SB-Serie

De robuuste ADLER-Blokbezem uit de SB-serie schuift los vuil op bouwplaatsen, in depots, op straten en op landbouwbedrijven betrouwbaar opzij. De elf achter elkaar geplaatste veegstrips verwijderen vuil en aarde van de grond. Bovendien is de bezem geschikt voor het invegen van zand in bestratingsvoegen en voor het schuiven van sneeuw.

Ook het onderhoud van de veegborstel is uiterst eenvoudig: bij versleten veegstrips kunnen de borstelelementen snel en eenvoudig worden vervangen nadat de standaard stootbescherming is verwijderd. 

De SB-serie is verkrijgbaar in zes werkbreedtes van 120 tot 270 cm. Standaard zijn bevestigingspunten voor vorken in het borstelframe geïntegreerd.

Extra bevestigingspunten voor graafmachines, grijpers en haken voor wielladers-,frontladers- of (mini) shovels kunnen flexibel worden gemonteerd. Zoals altijd bij ADLER: met hoogwaardige primer en poedercoating.

De ADLER SB-serie op de vorkheftruck met inrijbeperking ...
De ADLER SB-serie op de vorkheftruck met inrijbeperking …
... en met een snelwisselsysteem op de graafmachine
… en met een snelwisselsysteem op de graafmachine
Effectief vegen dicht bij de rand met wigvormige zijveegstrips (optioneel)
Effectief vegen dicht bij de rand met wigvormige zijveegstrips (optioneel)
Der nimmt viel mit!
Der nimmt viel mit!
Draaibare steunpoten in parkeer- en werkstand
Draaibare steunpoten in parkeer- en werkstand
Die neemt veel mee!
Die neemt veel mee!
Snelwisselsysteem voor wielladers en frontlader
Snelwisselsysteem voor wielladers en frontlader

Download

Brochure Blokbezem SB-serie

Voordelen

  • robuuste constructie in ADLER-kwaliteit
  • verschillende bevestigingsmogelijkheden voor talrijke voertuigen
  • zes werkbreedtes van 120 tot 270 cm met elk 11 veegstrips – modulair uitbreidbaar tot 22 veegstrips
  • eenvoudig vegen en bijeenvegen van los materiaal en stortgoederen
  • veelzijdig inzetbaar op bouwplaatsen, in depots, op verkeersgebieden en in de landbouw
  • uitgebreide extra accessoires voor individuele behoeften

Accessoires

  • twee soorten borstel, harde en zachte
  • draaibare steunpoten
  • wigvormige zijdelingse veegstrips voor het vegen dicht bij de rand
  • Inrijbeperking voor vorken
  • Aanrijrol ter voorkoming van aanrijdingsschade
  • uitklapbare schraaplijst voor het verwijderen van bijzonder hardnekkig vuil
  • peilstokken

Technische Specificaties

ADLER-Schuifbezem SB-Serie120150180210240270
Werkbreedte (recht) (cm)120150180210240270
Totale breedte (cm)124154184214244274
Totale hoogte (cm)464646464646
Borstelrijen111111111111
Oppervlakteproductiviteit (m²/h)11.40014.30017.10020.00022.80025.700
Gewicht (kg) zonder bevestigingssysteem141157173189212246

SB-Serie

Informatie aanvragen

Bent u geïnteresseerd in het blokbezem van de SB-serie? Vul het formulier in, zodat wij of onze verkooppartners u meer informatie kunnen sturen!








    Als u uw telefoonnummer opgeeft, kunnen we uw verzoek sneller verwerken als we vragen hebben.




    Vul a.u.b. uw adresgegevens in, zodat wij een dealer bij u in de buurt kunnen vinden.




    Vul a.u.b. uw adresgegevens in, zodat wij een dealer bij u in de buurt kunnen vinden.




    Vul a.u.b. uw adresgegevens in, zodat wij een dealer bij u in de buurt kunnen vinden.




    Voer uw land in als u zich buiten Duitsland bevindt.





    Vul hier het woord "Geel" in (zonder aanhalingstekens) om ons te beschermen tegen spam.


    Ga akkoord met de opslag van de gegevens om het formulier te kunnen verzenden.

    Weitere Produkte

    • Kehrmaschine K 560

      Kehrmaschine K 560

      Kehrmaschine K560 von ADLER Arbeitsmaschinen.

      Die Anbaukehrmaschine K 560 ist am Kleintraktor als Straßenkehrmaschine – hier besonders mit dem Seitenkehrbesen für Rinnsteine – sowie für kommunale Pflege von Parks und Gärten, in der Landwirtschaft und in der Immobilienpflege geeignet. Das Reinigen von Zufahrten und schmalen Straßen funktioniert kinderleicht.

    • Kehrmaschine K 750

      Kehrmaschine K 750

      Die Kehrmaschine K 750 wurde für härteste Einsätze, zum Beispiel in der Landwirtschaft, konstruiert. Mit ihrem hydraulischen Antrieb reinigt sie verschmutzte Fahrbahnen nach der Ernte besonders gründlich, auch in schwierigem Gelände. Die robuste Kehrmaschine kann an Gabelstapler, Hoflader und alle gängigen Trägerfahrzeuge angebaut werden.

    j.withag@adler-arbeitsmaschinen.nl
    +31(0)6 247 64 353