ADLER

6. december 2018

ADLER Arbeitsmaschinen

  • adler-raupenfahrwerk-05

    ADLER Raupenfahrwerke der F-Serie

  • adler-raupenfahrwerk-03

    Hydraulisch teleskopierbar

  • P1400267

    ADLER F-Serie

  • adler-raupenfahrwerk

    Von 1700 - 4500 Kg

  • adler-raupenfahrwerk-04

    ADLER Bohrgerät auf ADLER Raupenfahrwerk

  • adler-raupenfahrwerk-01

    Hydraulisch angetrieben über externe Versorgung

  • adler-raupenfahrwerk-06

    Stabile Stahlbauausführung sorgt für lange Lebensdauer

  • adler-raupenfahrwerk-07

    ADLER Raupenfahrwerke der F-Serie

  • adler-raupenfahrwerk-08

    ADLER Raupenfahrwerke der F-Serie

  • adler-raupenfahrwerk-09

    Qualitätsmotoren sorgen für gutes Drehmoment

  • adler-raupenfahrwerk-10

    Viele Anschraubpunkte die kundenspezifisch genutzt werdern können

  • P1400272

    ADLER Raupenfahrwerke der F-Serie

  • P1400263

    ADLER Raupenfahrwerke der F-Serie

  • P1400258

    ADLER Raupenfahrwerke der F-Serie

Informatie aanvragen!

Interesseert u zich voor dit product? Vul dit formulier in aub, zodat wij of onze distributiepartners u informatie kunnen toesturen.


* Verplicht veld

ADLER-Rijwerken F-Serie

Wij hebben wat tegen vastgereden situaties!

Overal daar, waar de druk van de  wielen de ondergrond  teveel verdichten of beschadigen kunnen, zijn de robuuste en  hoogwaardige ADLER- Rubertracks een ideale oplossing. Zij zorgen voor een  stabiele en een manoeuvreer vriendelijk situatie in alle omstandigheden. Of het nu is voor een boorwagen, schaarlift, kraan of een oogstmachine: De telescopeerbare ADLER Rijwerken maken uw machine tot een flexibele Off-Roader.

 

Voordelen

  • Geschikt voor industrie, landbouw en bouwmachines
  • Rijwerken star of hydraulisch uitschuifbaar
  • Extreme robuuste constructie
  • Twee rijsnelheden  (optie)
  • Standaard met vier sjorogen
  • Klant specifieke veranderingen op wens mogelijk

Technische gegevens

ADLER Rijwerken F-Serie F 17F 25F 30F 35F 45
Draagvermogen incl. rijwerkkg1.7002.5003.0003.5004.500
Draagvermogen excl. rijwerkkg1.3802.1102.5502.8153.660
Gewichtkg320390450685840
Lengtemm13441.4461.6991.7281.903
Breedte min.mm7257757808351.000
Breedte max.mm1.1251.1751.1801.2351.400
Hoogtemm336336336418418
Rijsnelheidkm/h2,82,9/5,1
Max.olie volume per motorl/min2035
Max. draaimoment per motorNm1.4433.317/1.864
Max. oliedrukbar180