ADLER

6. december 2018

ADLER Arbeitsmaschinen

Wij hebben wat tegen vastgereden situaties!

Overal daar, waar de druk van de  wielen de ondergrond  teveel verdichten of beschadigen kunnen, zijn de robuuste en  hoogwaardige ADLER- Rubertracks een ideale oplossing. Zij zorgen voor een  stabiele en een manoeuvreer vriendelijk situatie in alle omstandigheden. Of het nu is voor een boorwagen, schaarlift, kraan of een oogstmachine: De telescopeerbare ADLER Rijwerken maken uw machine tot een flexibele Off-Roader.

 

  • adler-raupenfahrwerk-05

    ADLER Raupenfahrwerke der F-Serie

  • adler-raupenfahrwerk-03

    Hydraulisch teleskopierbar

  • P1400267

    ADLER F-Serie

  • adler-raupenfahrwerk

    Von 1700 - 4500 Kg

  • adler-raupenfahrwerk-04

    ADLER Bohrgerät auf ADLER Raupenfahrwerk

  • adler-raupenfahrwerk-01

    Hydraulisch angetrieben über externe Versorgung

  • adler-raupenfahrwerk-06

    Stabile Stahlbauausführung sorgt für lange Lebensdauer

  • adler-raupenfahrwerk-07

    ADLER Raupenfahrwerke der F-Serie

  • adler-raupenfahrwerk-08

    ADLER Raupenfahrwerke der F-Serie

  • adler-raupenfahrwerk-09

    Qualitätsmotoren sorgen für gutes Drehmoment

  • adler-raupenfahrwerk-10

    Viele Anschraubpunkte die kundenspezifisch genutzt werdern können

  • P1400272

    ADLER Raupenfahrwerke der F-Serie

  • P1400263

    ADLER Raupenfahrwerke der F-Serie

  • P1400258

    ADLER Raupenfahrwerke der F-Serie

Voordelen

  • Geschikt voor industrie, landbouw en bouwmachines
  • Rijwerken star of hydraulisch uitschuifbaar
  • Extreme robuuste constructie
  • Twee rijsnelheden  (optie)
  • Standaard met vier sjorogen
  • Klant specifieke veranderingen op wens mogelijk

Technische gegevens

ADLER Rijwerken F-Serie F 17F 25F 30F 35F 45
Draagvermogen incl. rijwerkkg1.7002.5003.0003.5004.500
Draagvermogen excl. rijwerkkg1.3802.1102.5702.7803.660
Gewichtkg320390430720840
Lengtemm13441.4461.6991.7281.903
Breedte min.mm7257757808351.000
Breedte max.mm1.1251.1751.1801.2351.400
Hoogtemm336336336418418
Rijsnelheidkm/h        2,9                       2,9/5,22,9/5,2
Max.olie volume per motorl/min2035
Max. draaimoment per motorNm     1.443                         16073.317/1.864
Max. oliedrukbar200

ADLER-Rijwerken F-Serie – Informatie aanvragen!

Interesseert u zich voor dit product? Vul dit formulier in aub, zodat wij of onze distributiepartners u informatie kunnen toesturen.


  * Verplicht veld